Telefon: 0212 988 16 04

Beylikdüzü Bosch Servis Hakkımızda

Beylikdüzü Bosch Servis hizmeti kapsamında beyaz eşya servisi konusunda uzman teknisyenlerimiz, bakım, onarım, tamir ve hızlı servis hizmeti vermektedir. Beylikdüzü Bosch Servisi için firmamız, beyaz eşya servisi sektöründe 2006 yılından itibaren müşteri odaklı kaliteli servis hizmeti vermektedir.

Beyaz eşya sektöründe Beylikdüzü ilçesinde özel servis olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, elektrik süpürgesi ve fırın gibi beyaz eşya ürünlerine hizmet veriyoruz. Garantisi bitmemiş beyaz eşya ürünlerine servis verilmemektedir.

Müşteri odaklı ve hızlı çözüm sunan firmamız, beyaz eşyalarınızın onarım ve bakımı için cihazınızı evinizden teslim alıp tamir ve bakımını yaptıktan sonra teslimatı yapıyoruz.

Beyaz eşyalarınız için ihtiyaç ve beklentilerinizi en üst seviyede karşılıyoruz. Sizlere kaliteli ve ekonomik çözümleri sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak her zaman ilk hedeflerimiz olmuştur.

Beylikdüzü Bosch Servis Hakkımızda

Vizyonumuz;

sektördeki ihtiyaçları karşılamak ve servis hizmetlerimizi her gün daha da geliştirerek müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak.

Misyonumuz;

sektörde beyaz eşya servisi alanında müşterilerimizin beklentilerine cevap vererek en iyi çözümler sunmak.